Tel.: 666 666 693

biuro@kursy.net

Kadry i płace

Cel szkolenia – praktyczne przygotowanie do pracy
Kurs „Kadry i Płace” przygotowuje do pracy w działach kadrowo-płacowych na stanowiskach:
• specjalisty do spraw kadr,
• specjalisty do spraw płac,
jak również przeznaczony jest dla osób, które pragną pogłębić, uzupełnić lub zaktualizować praktyczną wiedzę z zakresu rozliczania wynagrodzeń pracowników i spraw kadrowych.

gwarantujemy minimum teorii – maksimum praktyki. Budujemy nasze programy szkoleniowe, tak by przełożyły się na efekty biznesowe u naszych Klientów, zapewniając równocześnie komfortowe warunki organizacyjne.

Cel szkolenia:

Przygotowanie uczestników kursu do pracy na stanowiskach związanych z działami kadr i płac oraz umożliwienie słuchaczom zdobycia praktycznych umiejętności w zakresie sprawnego posługiwania się programami kadrowo-płacowymi. Kurs przygotowany i prowadzony w oparciu o aktualne przepisy obowiązujące w bieżącym roku!

Adresaci szkolenia
Kurs „Kadry i płace od podstaw” skierowany jest do osób początkujących, które nigdy nie miały (bądź w niewielkim stopniu) do czynienia z zagadnieniami kadrowo-płacowymi. Polecamy ten kurs również pracownikom działów kadrowych, płacowych, księgowości, finansów, rachuby, pracowników biur rachunkowych, absolwentów uczelni i szkół ekonomicznych, którzy pragną rozszerzyć praktyczną wiedzę z zakresu zagadnień objętych programem kursu kadrowo-płacowego.

Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu?
Nasze szkolenie daje wiele możliwości podjęcia zatrudnienia. W każdej firmie funkcjonują działy, zajmujące się kadrami czy płacami, a zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników ze znajomością procesu zatrudniania, prowadzenia dokumentacji, programów obsługi kadrowo-płacowej rośnie. Proponujemy Państwu zagadnienia, które powinien znać nie tylko pracodawca, ale również pracownik.

Tematyka kursu obejmuje:
• prawo pracy,
• naliczanie wynagrodzeń,
• płace,
• ubezpieczenia społeczne,
• świadczenia z ubezpieczenia społecznego,
• podatek dochodowy od osób fizycznych,
• międzynarodowe prawo podatkowe w zakresie dochodów osobistych,
• program PŁATNIK

Certyfikat

po ukończeniu kursu komputerowego kursant otrzymuje zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz certyfikat ukończenia kursu

W Centrum Edukacji Zawodowej prowadzone są kursy dla grup zorganizowanych, zakładów i firm na terenie całej Polski lub w ośrodku stacjonarnym, który znajduję się w Dzierżoniowie, oraz na terenie pracy klienta.

Proponujemy Państwu indywidualny oraz grupowy tryb prowadzenia szkoleń, więc dni oraz godziny spotkań każdy ustala według swoich preferencji.

Aktualności

NOWY ROK NOWA PROMOCJA !!!
Uprawnienia elektryczne SEP

Kontakt

Centrum Edukacji Zawodowej
Angelika Ćwiertka
ul. Ząbkowicka 26
58-200 Dzierżoniów

Tel. 666 666 693
E-Mail: biuro@kursy.net

Płatności

Właściciel: Angelika Ćwiertka
Nr: 83249000050000400084204344
IBAN:PL83249000050000400084204344
SWIFT:ALBPPLPW
Alior Bank