Tel.: 666 666 693

biuro@kursy.net

Kurs Nauki jazdy

Kategoria B

Ośrodek Szkolenia Kierowców CENTRUM, to profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców z 18 letnim doświadczeniem oraz z wykwalifikowaną kadrą.

Pragniemy Państwa zaprosić na kurs !!

Do kursu prawa jazdy kategorii B można przystąpić na 3 miesiące przed osiągnięciem pełnoletniości.
Kurs nauki jazdy kat. B składa się 30 godzin zajęć teoretycznych (po 45 minut ) oraz 30 godzin zajęć praktycznych (po 60 minut). Podczas kursu kandydat na kierowcę nabiera niezbędnej wiedzy i niezbędnych umiejętności potrzebnych do zdania egzaminu państwowego.

MOŻLIWOŚC PŁACENIA W NIEOPROCENTOWANYCH DOGODNYCH DLA KURSANTA RATACH

PROWADZIMY KURSY RÓWNIEŻ W TRYBIE EXPRESSOWYM

Proponujemy Państwu indywidualny oraz grupowy tryb prowadzenia szkoleń, więc dni oraz godziny spotkań każdy ustala według swoich preferencji

ZAJĘCIA TEORETYCZNE

Chcielibyśmy, aby szkolenie w Szkole Jazdy Centrum było dla Państwa przyjemne i efektywne. Dla naszych klientów przygotowaliśmy dwie dogodne metody realizacji zajęć teoretycznych na kursach prawa jazdy.

  • Pierwszą z nich są zajęcia stacjonarne w formie wykładów realizowanych w systemie tygodniowym lub weekendowym. Zajęcia teoretyczne na kursie prawa jazdy kat. B są prowadzone przez bardzo dobrych i doświadczonych wykładowców nauki jazdy.
  • Drugą formą realizacji zajęć teoretycznych jest system e-learningowy. Ten sposób realizacji zajęć teoretycznych pozwala znaczne zaoszczędzić czas szkolenia. Każda osoba realizująca szkolenie nauki jazdy w systemie e-learningowym może odbyć kurs prawa jazdy w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie.
    Uwaga ! Nasza szkoła jazdy nie ogranicza ilości godzin zajęć teoretycznych. Jeżeli kursant stwierdzi, że 30 godzin teorii jest niewystarczająca, bądź będzie chciał sobie powtórzyć materiał nasza szkoła daje taka możliwość

PLAC MANEWROWY

Nasz plac manewrowy jest pełnowymiarowy dokładnie taki jak na terenie WORD. Plac manewrowy przez przystosowany do realizacji wszystkich zadań egzaminacyjnych z zakresu nauki jazdy.

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE

Zajęcia praktyczne składają się z 31h zajęć praktycznych realizowanych w ruchu drogowym oraz na placu manewrowym. Z czego 31 godzina jest, to godzina przeznaczona na egzamin wewnętrzny
UWAGA: zajęcia praktyczne na kursach prawa jazdy powinny być liczone jako godziny 60minutowe.

Szkolenie teoretyczne oraz praktyczne prowadzimy w grupach jak i indywidualnie. Dzięki temu osoby, które pracują, uczą się są w stanie sprawnie i szybko zakończyć kurs. Zajęcia mogą być prowadzone 7 dni w tygodniu od godz 7 do 22 .

W naszym OSK każdy sam decyduje o wyborze miasta w którym ma odbyć się egzamin Państwowy. Do wyboru Świdnica, Wrocław, Kłodzko, Wałbrzych

Dodatkowa godzina jazdy 50 zł
Dodatkowa godzina zajęć teoretycznych dla naszych kursantów – 0 zł

Każdy sam decyduje o wyborze miasta w którym ma odbyć się egzamin Państwowy. Do wyboru Świdnica, Wrocław, Kłodzko, Wałbrzych.

Podsumowując zapisując się do naszego OSK kursant otrzymuje
• 30 godzin zajęć teoretycznych w wygodnej i doskonale wyposażonej sali wykładowej
• 31 godzin zajęć praktycznych (jazda po mieście + plac manewrowy+jazda poza terenem zabudowanym), gdzie 31-sza godzina przeznaczona jest zgodnie z ustawą na egzamin wewnętrzny
• Podręczniki na własność (książka,płyta z testami, kodeks) w cenie kursu
• Możliwość wykonania badań lekarskich na miejscu
• Ubezpieczenie NNW dla wszystkich kursantów
• Dostęp do rozszerzonych materiałów szkoleniowych w siedzibie firmy

Aktualności

NOWY ROK NOWA PROMOCJA !!!
Uprawnienia elektryczne SEP

Kontakt

Centrum Edukacji Zawodowej
Angelika Ćwiertka
ul. Ząbkowicka 26
58-200 Dzierżoniów

Tel. 666 666 693
E-Mail: biuro@kursy.net

Płatności

Właściciel: Angelika Ćwiertka
Nr: 83249000050000400084204344
IBAN:PL83249000050000400084204344
SWIFT:ALBPPLPW
Alior Bank