Kurs księgowości

Cel Szkolenia

Szkolenie przygotowuje Państwa nie tylko do ogólnego zaznajomienia się z terminologią rachunkowości. Jest skonstruowany tak, aby w jego trakcie można było posiąść wiedzę praktyczną. Nauczamy aspektów praktycznych i teoretycznych rachunkowości. Pragniemy nauczyć Państwa poruszać się po programie Symfonia Finanse i Księgowość Premium oraz Środki Trwałe Premium. Warsztaty praktyczne obejmują więc prawdziwe „zdarzenia i sytuacje” księgowe, z którymi można zapoznać się na własnym stanowisku komputerowym. Warsztaty praktyczne obejmują więc prawdziwe „zdarzenia i sytuacje” księgowe, z którymi można zapoznać się na własnym stanowisku komputerowym.

Szkolenie na naszym kursie księgowości adresowane jest do osób, które nie miały styczności z pracą w księgowości, a chciałyby zapoznać się z ta tematyką i wiążą z nią swój dalszy rozwój zawodowy.

Do kogo adresowany jest kurs

Kurs księgowości adresowany jest przede wszystkim do osób, nie znających zasad rachunkowości, mających w planach rozpoczęcie kariery zawodowej związanej z tą dziedziną. Może również okazać się pomocny dla tych, którzy kiedyś mieli już styczność z rachunkowością , ale chcą lub potrzebują przypomnieć sobie podstawy.

Certyfikat

po ukończeniu kursu komputerowego kursant otrzymuje zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz certyfikat ukończenia kursu

W Centrum Edukacji Zawodowej prowadzone są kursy dla grup zorganizowanych, zakładów i firm na terenie całej Polski lub w ośrodku stacjonarnym, który znajduję się w Dzierżoniowie, oraz na terenie pracy klienta.

Proponujemy Państwu indywidualny oraz grupowy tryb prowadzenia szkoleń, więc dni oraz godziny spotkań każdy ustala według swoich preferencji.