Tel.: 666 666 693

biuro@kursy.net

Kurs księgowości

Cel Szkolenia

Szkolenie przygotowuje Państwa nie tylko do ogólnego zaznajomienia się z terminologią rachunkowości. Jest skonstruowany tak, aby w jego trakcie można było posiąść wiedzę praktyczną. Nauczamy aspektów praktycznych i teoretycznych rachunkowości. Pragniemy nauczyć Państwa poruszać się po programie Symfonia Finanse i Księgowość Premium oraz Środki Trwałe Premium. Warsztaty praktyczne obejmują więc prawdziwe „zdarzenia i sytuacje” księgowe, z którymi można zapoznać się na własnym stanowisku komputerowym. Warsztaty praktyczne obejmują więc prawdziwe „zdarzenia i sytuacje” księgowe, z którymi można zapoznać się na własnym stanowisku komputerowym.

Szkolenie na naszym kursie księgowości adresowane jest do osób, które nie miały styczności z pracą w księgowości, a chciałyby zapoznać się z ta tematyką i wiążą z nią swój dalszy rozwój zawodowy.

Do kogo adresowany jest kurs

Kurs księgowości adresowany jest przede wszystkim do osób, nie znających zasad rachunkowości, mających w planach rozpoczęcie kariery zawodowej związanej z tą dziedziną. Może również okazać się pomocny dla tych, którzy kiedyś mieli już styczność z rachunkowością , ale chcą lub potrzebują przypomnieć sobie podstawy.

Certyfikat

po ukończeniu kursu komputerowego kursant otrzymuje zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz certyfikat ukończenia kursu

W Centrum Edukacji Zawodowej prowadzone są kursy dla grup zorganizowanych, zakładów i firm na terenie całej Polski lub w ośrodku stacjonarnym, który znajduję się w Dzierżoniowie, oraz na terenie pracy klienta.

Proponujemy Państwu indywidualny oraz grupowy tryb prowadzenia szkoleń, więc dni oraz godziny spotkań każdy ustala według swoich preferencji.

Aktualności

NOWY ROK NOWA PROMOCJA !!!
Uprawnienia elektryczne SEP

Kontakt

Centrum Edukacji Zawodowej
Angelika Ćwiertka
ul. Ząbkowicka 26
58-200 Dzierżoniów

Tel. 666 666 693
E-Mail: biuro@kursy.net

Płatności

Właściciel: Angelika Ćwiertka
Nr: 83249000050000400084204344
IBAN:PL83249000050000400084204344
SWIFT:ALBPPLPW
Alior Bank