Kurs nauki jazdy

Kategoria A

Ośrodek Szkolenia Kierowców CENTRUM, to profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców z 18 letnim doświadczeniem oraz z wykwalifikowaną kadrą.

Pragniemy Państwa zaprosić na kurs !!

Do kursu prawa jazdy kategorii A można przystąpić na 3 miesiące przed osiągnięciem 24 roku życia. Kurs nauki jazdy kat. A składa się 30 godzin zajęć teoretycznych (po 45 minut ) oraz 20 godzin zajęć praktycznych (po 60 minut). Podczas kursu kandydat na kierowcę nabiera niezbędnej wiedzy i niezbędnych umiejętności potrzebnych do zdania egzaminu państwowego.

MOŻLIWOŚC PŁACENIA W NIEOPROCENTOWANYCH DOGODNYCH DLA KURSANTA RATACH

PROWADZIMY KURSY RÓWNIEŻ W TRYBIE EXPRESSOWYM

Proponujemy Państwu indywidualny oraz grupowy tryb prowadzenia szkoleń, więc dni oraz godziny spotkań każdy ustala według swoich preferencji.

ZAJĘCIA TEORETYCZNE

Chcielibyśmy, aby szkolenie w Szkole Jazdy Centrum było dla Państwa przyjemne i efektywne. Dla naszych klientów przygotowaliśmy dwie dogodne metody realizacji zajęć teoretycznych na kursach prawa jazdy.

• Pierwszą z nich są zajęcia stacjonarne w formie wykładów realizowanych w systemie tygodniowym lub weekendowym. Zajęcia teoretyczne na kursie prawa jazdy kat. A są prowadzone przez bardzo dobrych i doświadczonych wykładowców nauki jazdy.

• Drugą formą realizacji zajęć teoretycznych jest system e-learningowy. Ten sposób realizacji zajęć teoretycznych pozwala znaczne zaoszczędzić czas szkolenia. Każda osoba realizująca szkolenie nauki jazdy w systemie e-learningowym może odbyć kurs prawa jazdy w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie.
Uwaga ! Nasza szkoła jazdy nie ogranicza ilości godzin zajęć teoretycznych. Jeżeli kursant stwierdzi, że 30 godzin teorii jest niewystarczająca, bądź będzie chciał sobie powtórzyć materiał nasza szkoła daje taka możliwość

PLAC MANEWROWY

Nasz plac manewrowy jest pełnowymiarowy dokładnie taki jak na terenie WORD. Plac manewrowy przez przystosowany do realizacji wszystkich zadań egzaminacyjnych z zakresu nauki jazdy.

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE

Zajęcia praktyczne odbywają się na motocyklu YAMAHA MT-07 dokładnie takim samym jakim dysponuje WORD WAŁBRZYCH. Zajęcia kładają się z 20 h zajęć praktycznych realizowanych w ruchu drogowym oraz na placu manewrowym.
UWAGA: zajęcia praktyczne na kursach prawa jazdy powinny być liczone jako godziny 60minutowe.

Szkolenie teoretyczne oraz praktyczne prowadzimy w grupach jak i indywidualnie. Dzięki temu osoby, które pracują, uczą się są w stanie sprawnie i szybko zakończyć kurs. Zajęcia mogą być prowadzone 7 dni w tygodniu od godz 7 do 22 .

Dodatkowa godzina jazdy 60 zł
Dodatkowa godzina zajęć teoretycznych dla naszych kursantów – 0 zł

Każdy sam decyduje o wyborze miasta w którym ma odbyć się egzamin Państwowy. Do wyboru Świdnica, Wrocław, Kłodzko, Wałbrzych.

Podsumowując zapisując się do naszego OSK kursant otrzymuje
• 30 godzin zajęć teoretycznych w wygodnej i doskonale wyposażonej sali wykładowej
• 21 godzin zajęć praktycznych (jazda po mieście + plac manewrowy+jazda poza terenem zabudowanym), gdzie 21-sza godzina przeznaczona jest zgodnie z ustawą na egzamin wewnętrzny
• Podręczniki na własność (książka,płyta z testami, kodeks) w cenie kursu
• Możliwość wykonania badań lekarskich na miejscu
• Ubezpieczenie NNW dla wszystkich kursantów
• Dostęp do rozszerzonych materiałów szkoleniowych w siedzibie firmy