Tel.: 666 666 693

biuro@kursy.net

Tłumaczenia

Tłumaczenia

Nasze biuro tłumaczeń, jakie prowadzimy, to szeroki wachlarz profesjonalnych usług w zakresie realizacji rzetelnych i kompleksowych przekładów. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne, w tym m.in. tłumaczenia medyczne, techniczne. Tłumaczenia wykonujemy dla firm jaki i również dla osób prywtanych. Działamy szybko i sprawnie, zawsze dostarczając naszym Klientom bezbłędnie zrealizowane tłumaczenia w ustalonym wcześniej terminie.

Świadczymy najwyższej jakości usługi tłumaczenia dokumentów z i na różne języki obce, w tym te najpopularniejsze, tj.: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski,niemiecki, włoski, hiszpański, a także wiele innych. Łącznie dokonujemy przekładów w ponad 40 językach! Wybierając nasze biuro tłumaczeń, wybierają Państwo jednocześnie jakość, rzetelność i bezpieczeństwo. Nie muszą Państwo szukać już nigdzie indziej. Tutaj zrealizujemy dla Państwa każde tłumaczenie.

Wszyscy współpracujący z nami tłumacze to specjaliści dysponujący znakomitymi kompetencjami w zakresie języka obcego, bogatym doświadczeniem oraz odpowiednią wiedzą i znajomością terminologii z wybranych dziedzin i branż. Dzięki temu możemy podjąć się każdego zadania, a Państwo zyskują pewność, że niezależnie od rodzaju dokumentu oraz języka, tłumaczenie zostanie zrealizowane na najwyższym poziomie.

Najlepsze tłumaczenia w regionie

Profesjonalny, terminowy i rzetelny, a jednocześnie zrealizowany w najdogodniejszy dla Państwa sposób – tak można zdefiniować każdy nasz przekład. Nasze biuro tłumaczeń zlokalizowane jest w w Dzierżoniowie oraz w Bielawie. Dla Państwa wygody realizujemy tłumaczenia także online. Tutaj wystarczy przesłać tekst drogą mailową – wygodnie, szybko, oszczędzając czas i pieniądze!


Satysfakcja Klienta jest dla nas priorytetem, dlatego w naszej ofercie znajdują się także tłumaczenia ekspresowe. Wyceny tłumaczenia dokonujemy bezpłatnie w ciągu godziny od złożenia przez Klienta zapytania. Korzystając z naszych usług, zyskują Państwo gwarancję terminowości oraz konkurencyjnej ceny tłumaczenia.

Nasze biuro to najlepszy wybór, jeśli poszukują Państwo tłumaczeń na najwyższym poziomie.

Aktualności

NOWY ROK NOWA PROMOCJA !!!
Uprawnienia elektryczne SEP

Kontakt

Centrum Edukacji Zawodowej
Angelika Ćwiertka
ul. Ząbkowicka 26
58-200 Dzierżoniów

Tel. 666 666 693
E-Mail: biuro@kursy.net

Płatności

Właściciel: Angelika Ćwiertka
Nr: 83249000050000400084204344
IBAN:PL83249000050000400084204344
SWIFT:ALBPPLPW
Alior Bank